Birleşik İletişim ve Mesajlaşma

Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server, sunduğu ekonomik ve kullanışlı özellikler sayesinde şirket içi ve şirket dışı iletişimlerinizi koruma altına alıp, kullanıcılarınıza daha fazla esnek hareket imkânı sunar. Böylece ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan Microsoft Exchange Server, performansınızı artırmanıza ve daha verimli bir çalışma ortamı yaratmanıza imkan sunar.

Birleşik İletişim Çözümleri’ nin temel taşı olan Microsoft Exchange, birçok kurumun gelen özelliklerine ve kullanıcıları arasında verimli çalışma ortamını sunabildiği için tercih ettikleri çözümdür. Exchange’in son sürümü, bir yandan dağıtım, yönetim ve kurallarla uyumluluk maliyetlerini kontrol altında tutarken, diğer yandan da daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Exchange, en iyi mesajlaşma ve birlikte çalışma çözümünü oluşturan en geniş çaplı dağıtım seçeneklerini, tümleşik bilgi sızdırma korumasını ve gelişmiş uyumluluk özelliklerini bir arada sunan ayrıcalıklı bir üründür.


Microsoft Lync Server

Microsoft Lync, kurumsal kullanıma hazır, birleştirilmiş bir iletişim platformudur. Lync, Windows 8 ve mobil cihazlarda çalışan diğer işletim sistemlerinde her yerden insanlar arasında günlük üretim deneyimlerinin bir parçası olarak bağlantı kurar. Lync iletişim durumu, anlık ileti, ses, görüntü ve mükemmel bir toplantı deneyimi için tutarlı tek istemci özelliğini sunar. Lync kullanıcıları dünyanın dört bir yanındaki yüz milyonlarca insanla zengin bir iletişim imkanı sunar ve Microsoft Exchange ile başarılı entegrasyonuyla, kurumunuz için tüm iletişim hizmetlerinizi tek bir tabanda size sağlıyor.