Bulut Servisleri


Microsoft Azure

Microsoft Azure, Microsoft’ un cloud çözümüdür. İş ihtiyaçlarınıza göre sanal sunucu, depolama, web hosting, disaster site, uygulama geliştirme, veri tabanı ve daha bir çok hizmeti sizlere sunan bulut platformudur.

Microsoft bir çok üretici ile yapmış olduğu iş geliştirmeler ile Azure platformu içinde Centos dan tutunda Oracle’ a kadar destekleyerek IT altyapınızda bulunan bütün sistemlerin entegrasyonuna ve uyumlu çalışmasına olanak sağlar.

Böylelikle İşletmenin ihtiyaçlarına göre duyulan bütün ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılayarak IT altyapısına sunar.

Microsoft Office 365

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Microsoft’un Office 365 ürünü sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız kişi kadar ödeyerek Microsoft Exchange, Microsoft Lync, Microsoft SharePoint ve Office Web Apps hizmetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.